Kontaktuppgifter för ämnet logistik och samhällsansvar

Share page with AddThis

Besökstiden till lärare inom logistik och samhällsansvar är onsdagar kl 10.30-11.30.

Ämnesansvarig
Gyöngyi Kovács

Amanuens
Malin Wikstedt

Koordinator för studiehelheten i företagsansvar
Nikodemus Solitander

Personal, doktorander och associerade forskare vid ämnet logistik och samhällsansvar

kontaktinformation
Annala, Linda
Doctoral Student
linda.annala@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Ekwall, Daniel
Associate Professor in Supply Chain Management and Social Responsibility
daniel.ekwall@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Grant, David B.
Professor in Supply Chain Management and Social Responsibility
david.grant@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Haavisto, Ira
Assistant Professor
+358 40 735 2761
(internal 567)
ira.haavisto@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Halldorsson, Arni
Professor
arni.halldorsson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Heaslip, Graham
Professor
graham.heaslip@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Kovacs, Gyöngyi
Erkko Professor in Humanitarian Logistics
+358 40 352 1241
(internal 241)
gyongyi.kovacs@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Larson, Paul D.
Distinguished Senior Fellow/Professor in Supply Chain Management and Social Responsibility
paul.larson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Larsson, Magnus
Doctoral Student
magnus.larsson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Meriläinen, Eija
Doctoral Student
eija.merilainen@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)

Страницы