Studiebyrån

Ahlvik, Catarina
Doktorand, Timlärare
+358 40 352 1507
(internt 507)
catarina.ahlvik@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Arppe, Niina
Planerare
+358 40 352 1230
(internt 230)
niina.arppe@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Bertula, Jennie
Planerare
+358 40 352 1217
(internt 217)
jennie.bertula@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Bonns, Jennifer Katarina
Timanställd, övrig personal
jennifer.bonns@hanken.fi
Studiebyrån (Vasa)Office of Study Affairs (Vaasa)
Bäckström, Synnöve Brita
Timanställd, övrig personal
synnove.backstrom@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Eerola, Sabina
Planerare
+358 40 352 1218
(internt 218)
sabina.eerola@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Engström, Ava
Planerare
+358 40 352 1538
(internt 538)
ava.engstrom@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Fagerholm, Kajsa
Studiesekreterare
+358 40 352 1231
(internt 231)
kajsa.fagerholm@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Finne, Marika
Studiesekreterare
+358 40 352 1571
(internt 571)
marika.finne@hanken.fi
Studiebyrån (Vasa)Office of Study Affairs (Vaasa)
Gerkman, Linda
Chef för studiebyrån
+358 40 352 1366
(internt 366)
linda.gerkman@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)

Sidor