Kontaktuppgifter för ämnet handelsrätt

Share page with AddThis
Aaltonen, Tuula
Amanuens
+358 40 352 1429
(internt 429)
tuula.aaltonen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Bruun, Niklas
Professor emeritus
+358 40 352 1228
(internt 228)
niklas.bruun@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Höglund, Mayvor
Universitetslärare i handelsrätt
+358 40 352 1750
(internt 750)
mayvor.hoglund@hanken.fi
Handelsrätt (Vasa)Commercial Law (Vaasa)
Jongsma, Daniel
Doktorand
daniel.jongsma@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Khomenko, Oleksandr
Doktorand
oleksandr.khomenko@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Kukkonen, Matti
Professor i handelsrätt
+358 40 352 1339
(internt 339)
matti.kukkonen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Lee, Nari
Professor in Intellectual Property Law
+358 40 352 1769
(internt 769)
nari.lee@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Mäntysaari, Petri
Professor
+358 40 352 1735
(internt 735)
petri.mantysaari@hanken.fi
Handelsrätt (Vasa)Commercial Law (Vaasa)
Sund-Norrgård, Petra Marianne
Professor i handelsrätt
petra.sund-norrgard@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Torkkeli, Anu
Gästande forskare
anu.torkkeli@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)

Sidor