Kontaktuppgifter för ämnet handelsrätt

Antikainen, Mikko
Doktorand
mikko.antikainen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Bruun, Niklas
Professor emeritus
+358 50 599 6801
(internt 228)
niklas.bruun@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Cadillo Chandler, Dhanay
Timlärare, ansvarslärare
dhanay.cadillo@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Jongsma, Daniel
Doktorand
daniel.jongsma@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Kallio, Susanna
Doctoral Student
susanna.kallio@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Khomenko, Oleksandr
Doktorand
oleksandr.khomenko@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Kukkonen, Matti
Professor i handelsrätt
+358 40 352 1339
(internt 339)
matti.kukkonen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Lee, Nari
Professor in Intellectual Property Law
+358 40 352 1769
(internt 769)
nari.lee@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Liulia, Marie
Amanuens
+358 40 352 1521
(internt 521)
marie.liulia@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Nousiainen, Katri
Doktorand
katri.nousiainen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)

Sidor