Kontaktuppgifter för ämnet redovisning

Share page with AddThis
redovisning kontaktinformation
Afzali, Sayed
Doktorand
mansoor.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Athanasakou, Vasiliki
Associate Professor (visiting)
vasiliki.athanasakou@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Brunila, Anne
Professor of Practice
+358 40 081 3952 anne.brunila@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Fant, Johan Erik
Lektor i redovisning
+358 40 352 1725
(internt 725)
johan-erik.fant@hanken.fi
Redovisning (Vasa)Accounting (Vaasa)
Gullkvist, Benita
Universitetslektor i redovisning
+358 40 352 1724
(internt 724)
benita.gullkvist@hanken.fi
Redovisning (Vasa)Accounting (Vaasa)
Höglund, Henrik
Universitetslektor i redovisning
+358 40 352 1768
(internt 768)
henrik.hoglund@hanken.fi
Redovisning (Vasa)Accounting (Vaasa)
Ittonen, Kim
Forskardoktor med tenure track option i revision
+358 50 408 4786
(internt 786)
kim.ittonen@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Kettunen, Jukka
Doktorand
jukka.kettunen@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Kinnunen, Jyri
Projektforskare
+358 40 352 1378
(internt 378)
jyri.kinnunen@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Martikainen-Peltola, Minna
Professor i redovisning
+358 40 352 1460
(internt 460)
minna.martikainen@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)

Sidor