Kontaktuppgifter för institutionen för redovisning och handelsrätt

Kontakta avdelningsadministratören (amanuens) för mera information.

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för redovisning och handelsrätt

kontaktinformation
Afzali, Haroon
Doctoral Student
haroon.afzali@student.hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Afzali, Haroon
Doctoral Student
haroon.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Afzali, Sayed Mansoor
Doktorand
mansoor.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Antikainen, Mikko
Doktorand
mikko.antikainen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Arranz-Aperte, Laura
Postdoctoral Researcher
laura.arranz-aperte@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Athanasakou, Vasiliki
Associate Professor (visiting)
vasiliki.athanasakou@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Bask, Joonas
Timanställd, övrig personal
joonas.bask@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Berglund, Tom
Affilierad forskare
+358 40 352 1345
(internt 345)
tom.berglund@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Bruun, Niklas
Professor emeritus
+358 50 599 6801
(internt 228)
niklas.bruun@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Cadillo Chandler, Dhanay
Timlärare, ansvarslärare
dhanay.cadillo@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)

Sidor