Kontaktuppgifter för institutionen för redovisning och handelsrätt

Kontakta avdelningsadministratören (amanuens) för mera information.

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för redovisning och handelsrätt

kontaktinformation
Aaltonen, Tuula
Amanuens
+358 40 352 1429
(internt 429)
tuula.aaltonen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Afzali, Sayed Mansoor
Doktorand
mansoor.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Arranz-Aperte, Laura
Postdoctoral Researcher
laura.arranz-aperte@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Athanasakou, Vasiliki
Associate Professor (visiting)
vasiliki.athanasakou@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Brunila, Anne
Professor of Practice
+358 40 081 3952 anne.brunila@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Bruun, Niklas
Professor emeritus
+358 40 352 1228
(internt 228)
niklas.bruun@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Fant, Johan Erik
Lektor i redovisning
+358 40 352 1725
(internt 725)
johan-erik.fant@hanken.fi
Redovisning (Vasa)Accounting (Vaasa)
Gullkvist, Benita
Universitetslektor i redovisning
+358 40 352 1724
(internt 724)
benita.gullkvist@hanken.fi
Redovisning (Vasa)Accounting (Vaasa)
Hakala, Annaleena
Trainee
annaleena.hakala@hanken.fi
IPR University Center (Helsingfors)IPR University Center (Helsinki)
Heiska, Eira Johanna
Praktikant
eira.heiska@hanken.fi
IPR University Center (Helsingfors)IPR University Center (Helsinki)

Sidor