Kontaktuppgifter

Share page with AddThis
Kontaktlista för nationalekonomi i Helsingfors och Vasa.

För mera information tag kontakt med ammanuensen

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för nationalekonomi

kontaktinformation
Backman, Kristoffer Felix Henri
Timlärare
kristoffer.backman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Berglund, Tom
Professor i nationalekonomi
+358 40 352 1345
(internt 345)
tom.berglund@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Borgman, Cecilia
Doktorand
cecilia.borgman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ekman, Mats
Doktorand
mats.ekman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Matthews, Peter
Gästande professor
+358 40 352 1477
(internt 477)
peter.matthews@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Miettinen, Topi
Professor
+358 40 352 1406
(internt 406)
topi.miettinen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Mäkelä, Paula
Assistant Professor
+358 50 524 8383 paula.makela@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Neselevska, Olga
Doktorand
olga.neselevska@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nurminen, Tuomas
Doktorand
tuomas.nurminen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ringbom, Staffan
Lektor
+358 40 352 1416
(internt 416)
staffan.ringbom@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)

Sidor