Kontaktuppgifter

Kontaktlista för nationalekonomi i Helsingfors och Vasa.

För mera information tag kontakt med ammanuensen

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för nationalekonomi

kontaktinformation
Borgman, Cecilia
Doktorand
cecilia.borgman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Hyytinen, Ari
Professor of Economics
ari.hyytinen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Miettinen, Topi
Professor
+358 40 352 1406
(internt 406)
topi.miettinen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nordlund, Emil
Timlärare
emil.nordlund@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nurminen, Tuomas
Doktorand
tuomas.nurminen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ralio, Roger Henrik
Timlärare
roger.ralio@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ringbom, Staffan
Lektor
+358 40 352 1416
(internt 416)
staffan.ringbom@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Schimanski, Caroline
Mellan avtal
caroline.schimanski@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Stenbacka, Rune
Professor
+358 40 352 1433
(internt 433)
rune.stenbacka@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Stevenson, Alexis
Doctoral Student
alexis.stevenson@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)

Sidor