Kontaktuppgifter för ämnet logistik och samhällsansvar

Share page with AddThis
På den här sidan hittar du kontaktuppgifter för ämnet logistik och samhällsansvar.

Besökstiden till lärare inom logistik och samhällsansvar är onsdagar kl 10.30-11.30.

Ämnesansvarig
Gyöngyi Kovács

Amanuens
Malin Wikstedt

Koordinator för studiehelheten i företagsansvar
Nikodemus Solitander

Personal, doktorander och associerade forskare vid ämnet logistik och samhällsansvar

kontaktinformation
Annala, Linda
Doktorand
linda.annala@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Ehrnström-Fuentes, Maria
Affilierad forskare
maria.ehrnstrom-fuentes@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Ekwall, Daniel
Universitetslektor i logistik och samhällsansvar
daniel.ekwall@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Grant, David B.
Professor i logistik och samhällsansvar
david.grant@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Haavisto, Ira
Forskardoktor i logistik och samhällsansvar, speciellt humanitär logistik
+358 40 735 2761
(internt 567)
ira.haavisto@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Halldorsson, Arni
Professor i logistik och samhällsansvar
arni.halldorsson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Heaslip, Graham
Professor in Supply Chain Management and Social Responsibility
graham.heaslip@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Kovacs, Gyöngyi
Erkko Professor i humanitär logistik
+358 40 352 1241
(internt 241)
gyongyi.kovacs@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Larson, Paul D.
Distinguished Senior Fellow/Professor in Supply Chain Management and Social Responsibility
paul.larson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Larsson, Magnus
Doktorand
magnus.larsson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)

Sidor