Kontaktuppgifter för ämnet logistik och samhällsansvar

På den här sidan hittar du kontaktuppgifter för ämnet logistik och samhällsansvar.

Besökstiden till lärare inom logistik och samhällsansvar är onsdagar kl 10.30-11.30.

Ämnesansvarig
Gyöngyi Kovács

Amanuens
Malin Wikstedt

Koordinator för studiehelheten i företagsansvar
Nikodemus Solitander

Personal, doktorander och associerade forskare vid ämnet logistik och samhällsansvar

kontaktinformation
Annala, Linda
Doktorand
linda.annala@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Davtyan, Robert
Doktorand
robert.davtyan@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Ekwall, Daniel
Universitetslektor i logistik och samhällsansvar
daniel.ekwall@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Grant, David B.
Professor i logistik och samhällsansvar
david.grant@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Haavisto, Ira
Affilierad forskare
+358 40 735 2761
(internt 567)
ira.haavisto@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Halldorsson, Arni
Professor i logistik och samhällsansvar
arni.halldorsson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Heaslip, Graham
Professor in Supply Chain Management and Social Responsibility
graham.heaslip@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Kovacs, Gyöngyi
Erkko Professor i humanitär logistik
+358 40 352 1241
(internt 241)
gyongyi.kovacs@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Larson, Paul D.
Distinguished Senior Fellow in Supply Chain Management and Social Responsibility
paul.larson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Larsson, Magnus
Doktorand
magnus.larsson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)

Sidor