Kontaktuppgifter

Share page with AddThis
Kontaktuppgifter för institutionen för finansiell ekonomi och ekonomisk statistik

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för Finansiell ekonomi och Ekonomisk Statistik

kontaktinformation
Ahlgren, Niklas
Universitetslektor i statistik
+358 40 352 1242
(internt 242)
niklas.ahlgren@hanken.fi
Statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Al Nabulsi, Mohammad
Doktorand
nasib.nabulsi@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Antell, Jan
Universitetslektor i finansiell ekonomi
+358 40 352 1384
(internt 384)
jan.antell@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Assilbekova, Zhamilya
Doktorand
zhamilya.assilbekova@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Belfrage, Markus
Projektassistent
markus.belfrage@hanken.fi
Statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Colak, Gonul
Associate Professor
+358 50 572 8834
(internt 834)
gonul.colak@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Fagerholm, Kajsa
Avdelningssekreterare
+358 40 352 1231
(internt 231)
kajsa.fagerholm@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Felixson, Karl
Universitetslärare i finansiell ekonomi
+358 40 352 1452
(internt 452)
karl.felixson@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Finne, Gustav
Doktorand
gustav.finne@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Fraga Martins Maio, Paulo
Professor of finance, asset pricing
+358 40 352 1455
(internt 455)
paulo.maio@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)

Sidor