Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter för institutionen för finansiell ekonomi och ekonomisk statistik

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för Finansiell ekonomi och Ekonomisk Statistik

kontaktinformation
Ahlgren, Niklas
Universitetslektor i statistik
+358 40 352 1242
(internt 242)
niklas.ahlgren@hanken.fi
Statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Akusok, Anton
Postdoctoral Researcher
anton.akusok@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Al Nabulsi, Mohammad
Doktorand
nasib.nabulsi@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Antell, Jan
Universitetslektor i finansiell ekonomi
+358 40 352 1384
(internt 384)
jan.antell@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Assilbekova, Zhamilya
Doktorand
zhamilya.assilbekova@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Back, Alexander
Timlärare
alexander.back@hanken.fi
Statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Belfrage, Markus
Projektassistent
markus.belfrage@hanken.fi
Statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Björk, Kaj-Mikael
Forskare
kaj-mikael.bjork@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Bui Tan, Loc
Timanställd, övrig personal
loc.buitan@hanken.fi
Statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Colak, Gonul
Associate Professor
+358 50 572 8834
(internt 834)
gonul.colak@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)

Sidor