Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter för institutionen för finansiell ekonomi och ekonomisk statistik

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för Finansiell ekonomi och nationalekonomi

kontaktinformation
Vares-Wartiovaara, Kristiina
Doktorand
kristiina.vares@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Verma, Naval
Doktorand
naval.verma@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Vähämaa, Emilia
Wärtsilä biträdande professor i finansiell ekonomi (tenure track)
+358 40 352 1758
(internt 758)
emilia.vahamaa@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Wengström, Erik
Gästande professor
erik.wengstrom@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Wood, Matthew Benjamin
Doktorand
matthew.wood@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Zamzam, Norhan
Doctoral Student
norhan.zamzam@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Zhang, Lidan
Doctoral Student
lidan.zhang@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Zhang, Qiqi
Doktorand
qiqi.zhang@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)

Sidor