Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter för institutionen för finansiell ekonomi och ekonomisk statistik

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för Finansiell ekonomi och nationalekonomi

kontaktinformation
Liljeblom, Eva
Professor
+358 40 352 1291
(internt 291)
eva.liljeblom@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Löflund, Anders
Professor
+358 40 352 1351
(internt 351)
anders.loflund@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Malik, Ali
Doktorand
ali.malik@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Maury, Benjamin
Wahlroos professor i finansiell ekonomi
+358 40 352 1422
(internt 422)
benjamin.maury@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
McIntire, Kevin
Doktorand
kevin.mcintire@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Meyer, Niclas
Doktorand
niclas.meyer@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Miettinen, Topi
Professor
+358 40 352 1406
(internt 406)
topi.miettinen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nordlund, Emil
Timlärare
emil.nordlund@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nurminen, Tuomas
Doktorand
tuomas.nurminen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Palmen, Henrik
Lektor
+358 40 352 1294
(internt 294)
henrik.palmen@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)

Sidor