Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter för institutionen för finansiell ekonomi och ekonomisk statistik

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för Finansiell ekonomi och nationalekonomi

kontaktinformation
Al Nabulsi, Mohammad
Doktorand
nasib.nabulsi@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Assilbekova, Zhamilya
Doktorand
zhamilya.assilbekova@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Belfrage, Markus
Doktorand
markus.belfrage@student.hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Finne, Gustav
Doktorand
gustav.finne@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Gulati, Anand
Doktorand
anand.gulati@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Habimana, Theogene
Doktorand
theogene.habimana@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Hintikka, Mari
Doktorand
mari.hintikka@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Huhtamäki, Fredrik
Doktorand
fredrik.huhtamaki@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Keinonen, Henrik
Doktorand
henrik.keinonen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Malik, Ali
Doktorand
ali.malik@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)

Sidor