Bibliotek

Share page with AddThis
Öppet måndag - torsdag kl. 9-18, fredagar kl. 9-16.

Den 24.5 stänger vi kl. 16 och den 25.5 är biblioteket stängt.

Vi hjälper dig

bibliotek biblioteksservice
Backman, Marlene
Informationsspecialist
+358 40 352 1263
(internt 263)
marlene.backman@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Cavonius, Barbara
Publikationssekreterare
+358 40 352 1376
(internt 376)
barbara.cavonius@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Danielsson, Margareta
Informationsspecialist
+358 40 352 1266
(internt 266)
margareta.danielsson@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Dellringer, Staffan
Informationsplanerare
+358 40 352 1268
(internt 268)
staffan.dellringer@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Dube, Marianne
Informationsspecialist, Doktorand
+358 40 352 1264
(internt 264)
marianne.dube@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Granberg, Anne
Biblioteksamanuens
+358 40 352 1398
(internt 398)
anne.granberg@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Hindersson-Söderholm, Tua
Bibliotekschef
+358 40 352 1408
(internt 408)
tua.hindersson-soderholm@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Malmsten, Helen
Avdelningssekreterare
+358 40 352 1208
(internt 208)
helen.malmsten@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Nordling, Mattias
Systemplanerare
+358 40 352 1524
(internt 524)
mattias.nordling@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Penttinen, Johan
Assistent
johan.penttinen@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)

Sidor