Personer

Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.
personal personer kontaktinformation
Al Nabulsi, Mohammad
Doktorand
nasib.nabulsi@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Alaja, Antti
Project Coordinator
antti.alaja@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Albrecht, Mikael
Datasäkerhetschef
mikael.albrecht@hanken.fi
Datacentralen (Helsingfors)IT Services (Helsinki)
Aminoff, Anna
Forskardoktor (tenure track) i logistik och samhällsansvar
anna.aminoff@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Annala, Linda
Doktorand
+358 50 376 5720 linda.annala@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Antell, Jan
Universitetslektor i finansiell ekonomi
+358 40 352 1384
(internt 384)
jan.antell@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Antikainen, Mikko
Doktorand
mikko.antikainen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Arranz-Aperte, Laura
Postdoctoral Researcher
laura.arranz-aperte@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Aspara, Jaakko
Grönroos professor i marknadsföring
+358 40 352 1532
(internt 532)
jaakko.aspara@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Assilbekova, Zhamilya
Doktorand
zhamilya.assilbekova@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)

Sidor