Personer

Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.
personal personer kontaktinformation
Cleland Silva, Tricia
Postdoctoral Researcher
+358 40 352 1499
(internt 499)
tricia.cleland.silva@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Colak, Gonul
Professor of Finance
+358 50 572 8834
(internt 834)
gonul.colak@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Dahlgren-Broman, Tanja
Amanuens
+358 40 352 1496
(internt 355)
tanja.dahlgren-broman@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Dahlin, Johanna
Universitetslärare i finska
johanna.dahlin@hanken.fi
Ämnet Finska (Vasa)Subject Finnish (Vaasa)
Damström, Henrik
Kamrer
+358 40 352 1202
(internt 202)
henrik.damstrom@hanken.fi
Ekonomiavdelningen (Helsingfors)Office of Budgeting and Accounting (Helsinki)
Danielsson, Margareta
+358 40 352 1266
(internt 266)
margareta.danielsson@hanken.fi
HANKENHANKEN
Dao, Phuong Quang
Doctoral Student
phuong.dao@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Davtyan, Robert
Doctoral Student
robert.davtyan@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Degerman, Ulla
Receptionist
+358 40 352 1334
(internt 334)
ulla.degerman@hanken.fi
Fastighetsservice (Helsingfors)Real Estate and Services (Helsinki)
Del Gaudio, Anna
Universitetslärare i finska
anna.delgaudio@hanken.fi
Ämnet Finska (Helsingfors)Subject Finnish (Helsinki)

Sidor