Personer

Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.
personal personer kontaktinformation
Welling-Dahlström, Jannica
+358 40 352 1282
(internt 282)
jannica.welling@hanken.fi
HANKENHANKEN
Wentzel, Pirta
Doctoral Student
pirta.wentzel@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Wessman, Canelia
Doktorand
+358 40 352 1226
(internt 226)
canelia.wessman@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
West, Björn
Doktorand
bjorn.o.west@hanken.fi
Marknadsföring (Vasa)Marketing (Vaasa)
Wikstedt, Malin
Forskningsombud
+358 40 352 1286 malin.wikstedt@hanken.fi
Personaladministration och forskningsservice (Helsingfors)HR and Research Services (Helsinki)
Wilén, Kristoffer
Doktorand
kristoffer.wilen@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Wood, Matthew Benjamin
Doktorand
matthew.wood@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Xu, Xiaogeng
xiaogeng.xu@hanken.fi
HANKENHANKEN
Xu, Qingbo
Information Specialist
+358 40 352 1266
(internt 266)
qingbo.xu@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Yan, Qifeng
Doctoral Student
qifeng.yan@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)

Sidor