Personer

Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.
personal personer kontaktinformation
Aarnivuo, Mira
Alumnkoordinator
+358 50 552 7271
(internt 423)
mira.aarnivuo@hanken.fi
Enheten för externa relationer (Helsingfors)External Relations (Helsinki)
Afzali, Haroon
Doctoral Student
haroon.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Afzali, Sayed Mansoor
Doctoral Student
mansoor.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Ahlgren, Niklas
Universitetslektor i statistik
+358 40 352 1242
(internt 242)
niklas.ahlgren@hanken.fi
Ekonomisk statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Ahlskog-Pursiainen, Tove
Specialsakkunnig
+358 40 352 1230
(internt 230)
tove.ahlskog-pursiainen@hanken.fi
Rektorsämbetet (Helsingfors)Rector's Office (Helsinki)
Akusok, Anton
Postdoctoral Researcher
anton.akusok@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Alaja, Antti
Project Coordinator
antti.alaja@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Albrecht, Mikael
Datasäkerhetschef
mikael.albrecht@hanken.fi
Datacentralen (Helsingfors)IT Services (Helsinki)
Aminoff, Anna
Forskardoktor (tenure track) i logistik och samhällsansvar
anna.aminoff@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Antell, Jan
Universitetslektor i finansiell ekonomi
+358 40 352 1384
(internt 384)
jan.antell@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)

Sidor