Personer

Share page with AddThis
Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.
personal personer kontaktinformation
Annala, Linda
Doktorand
linda.annala@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Antell, Jan
Universitetslektor i finansiell ekonomi
+358 40 352 1384
(internt 384)
jan.antell@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Arppe, Niina
Planerare
+358 40 352 1230
(internt 230)
niina.arppe@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Aspara, Jaakko
Grönroos professor i marknadsföring
+358 40 352 1532
(internt 532)
jaakko.aspara@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Assilbekova, Zhamilya
Doktorand
zhamilya.assilbekova@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Athanasakou, Vasiliki
Associate Professor (visiting)
vasiliki.athanasakou@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Backman, Kristoffer Felix Henri
Timlärare
kristoffer.backman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Backman, Marlene
Informationsspecialist
+358 40 352 1263
(internt 263)
marlene.backman@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Bagge, Mårten
Vaktmästare
+358 50 382 1607
(internt 716)
marten.bagge@hanken.fi
Fastigheter och service (Vasa)Service Staff (Vaasa)
Bairoh, Susanna
Doktorand
susanna.bairoh@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)

Sidor