Personer

Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.
personal personer kontaktinformation
Abramova, Anna
Doktorand
anna.abramova@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Afzali, Haroon
Doctoral Student
haroon.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Afzali, Sayed Mansoor
Doktorand
mansoor.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Ahlvik, Catarina
Doktorand
+358 40 352 1507
(internt 507)
catarina.ahlvik@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Al Nabulsi, Mohammad
Doktorand
nasib.nabulsi@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Annala, Linda
Doktorand
+358 50 376 5720 linda.annala@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Antikainen, Mikko
Doktorand
mikko.antikainen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Appiah-Dwomoh, Nana
Doktorand, Mellan avtal
nana.appiah-dwomoh@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Assilbekova, Zhamilya
Doktorand
zhamilya.assilbekova@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Back, Alexander
Projektassistent, Doktorand
alexander.back@student.hanken.fi
Ekonomisk statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)

Sidor