Personer

Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.
personal personer kontaktinformation
Assilbekova, Zhamilya
Doktorand
zhamilya.assilbekova@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Athanasakou, Vasiliki
Associate Professor (visiting)
vasiliki.athanasakou@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Back, Alexander
Projektassistent, Doktorand
alexander.back@hanken.fi
Ekonomisk statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Back, Alexander
Projektassistent, Doktorand
alexander.back@student.hanken.fi
Ekonomisk statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Backman, Marlene
Informationsspecialist
+358 40 352 1263
(internt 263)
marlene.backman@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Bagge, Mårten
Vaktmästare
+358 50 382 1607
(internt 716)
marten.bagge@hanken.fi
Fastighetsservice (Vasa)Real Estate and Services (Vaasa)
Bahadur Kunwar, Jagat
Doktorand
jagat.kunwar@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Bairoh, Susanna
Doktorand
susanna.bairoh@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Belfrage, Markus
Doktorand
markus.belfrage@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Berghäll, Camilla
Kommunikatör
+358 50 412 6027 camilla.berghall@hanken.fi
Kommunikation och PR (Helsingfors)Communication and PR (Helsinki)

Sidor