Personer

Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.
personal personer kontaktinformation
Aarnivuo, Mira
Alumnkoordinator
+358 50 552 7271
(internt 423)
mira.aarnivuo@hanken.fi
Externa relationer (Helsingfors)External Relations (Helsinki)
Abramova, Anna
Doktorand
anna.abramova@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Afzali, Haroon
Timanställd, övrig personal
haroon.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Afzali, Sayed Mansoor
Doctoral Student
mansoor.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Ahlgren, Niklas
Universitetslektor i statistik
+358 40 352 1242
(internt 242)
niklas.ahlgren@hanken.fi
Statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Ahlskog-Pursiainen, Tove
Specialsakkunnig
+358 40 352 1230
(internt 230)
tove.ahlskog-pursiainen@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Ahlvik, Catarina
Doktorand
+358 40 352 1507
(internt 507)
catarina.ahlvik@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Akusok, Anton
Postdoctoral Researcher
anton.akusok@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Al Nabulsi, Mohammad
Doktorand
nasib.nabulsi@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Alaja, Antti
Project Coordinator
antti.alaja@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)

Sidor