Personer

Share page with AddThis

Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.

personal personer kontaktinformation
Aaltonen, Tuula
Amanuens
+358 40 352 1429
(internt 429)
tuula.aaltonen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Abramova, Anna
Doktorand
anna.abramova@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Ahlgren, Niklas
Universitetslektor i statistik
+358 40 352 1242
(internt 242)
niklas.ahlgren@hanken.fi
Statistik (Helsingfors)Statistics (Helsinki)
Ahlskog-Pursiainen, Tove
Specialsakkunnig
+358 40 352 1230
(internt 230)
tove.ahlskog-pursiainen@hanken.fi
Studiebyrån (Helsingfors)Office of Study Affairs (Helsinki)
Ahlvik, Catarina
Doktorand
+358 40 352 1507
(internt 507)
catarina.ahlvik@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Ahonen, Guy Stefan
Affilierad forskare
guy.ahonen@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Al Nabulsi, Mohammad
Doktorand
nasib.nabulsi@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Aminoff, Therese
Universitetslärare i franska
+358 40 352 1319
(internt 223)
therese.aminoff@hanken.fi
Ämnet Franska (Helsingfors)Subject French (Helsinki)
Annala, Linda
Doktorand
linda.annala@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Antell, Jan
Universitetslektor i finansiell ekonomi
+358 40 352 1384
(internt 384)
jan.antell@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)

Sidor