Personer

Personal, doktorander och associerade forskare vid Svenska handelshögskolan.
personal personer kontaktinformation
Antell, Jan
Universitetslektor i finansiell ekonomi
+358 40 352 1384
(internt 384)
jan.antell@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Anyan, James
Affilierad forskare
james.anyan@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Arranz-Aperte, Laura
Postdoctoral Researcher
laura.arranz-aperte@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Aspara, Jaakko
Grönroos professor i marknadsföring
+358 40 352 1532
(internt 532)
jaakko.aspara@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Athanasakou, Vasiliki
Associate Professor (visiting)
vasiliki.athanasakou@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Back, Alexander
Doktorand
alexander.back@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Backman, Marlene
Informationsspecialist
+358 40 352 1263
(internt 263)
marlene.backman@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Bagge, Mårten
Vaktmästare
+358 50 382 1607
(internt 716)
marten.bagge@hanken.fi
Fastighetsservice (Vasa)Real Estate and Services (Vaasa)
Belfrage, Markus
Doktorand
markus.belfrage@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Berghäll, Camilla
Kommunikatör
+358 50 412 6027 camilla.berghall@hanken.fi
Kommunikation och PR (Helsingfors)Communication and PR (Helsinki)

Sidor