Personer

personal personer kontaktinformation
Boltovskaia, Natalia
Marketing Coorinator
+358 40 352 1320
(internal 320)
natalia.boltovskaya@hanken.fi
Antagning och studentrekrytering (Helsingfors)Admissions and Student Recruitment (Helsinki)
Boman, Anastasia Adele
Non-permanent staff
anastasia.boman@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Bor, Sanne
Post Doctoral Researcher
+358 40 352 1453
(internal 453)
sanne.bor@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Braskén, Sara
HR-assistant
+358 40 352 1393 sara.brasken@hanken.fi
Personaladministration och forskningsservice (Helsingfors)HR and Research Services (Helsinki)
Breckle, Margit
Lecturer
margit.breckle@hanken.fi
Ämnet Tyska (Vasa)Subject German (Helsinki)
Broussard, John
Associate Professor (visiting)
john.broussard@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Bruun, Niklas
Professor Emerita / Emeritus
+358 50 599 6801
(internal 228)
niklas.bruun@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Buddingh', Judith
Evenemangsplanerare
+358 40 352 1213 judith.buddingh@hanken.fi
Kommunikation och PR (Helsingfors)Communication and PR (Helsinki)
Burström, Thommie
Reseracher
+358 40 352 1302
(internal 302)
thommie.burstrom@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Buttler, Pekka
Doctoral Student
pekka.buttler@hanken.fi
HANKENHANKEN

Страницы