Personer

personal personer kontaktinformation
Wikstedt, Malin
Research Liaison Officer
+358 40 352 1286 malin.wikstedt@hanken.fi
Personaladministration och forskningsservice (Helsingfors)HR and Research Services (Helsinki)
Wistbacka, Pär-Pontus
Project assistant
par-pontus.wistbacka@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Wood, Matthew Benjamin
Doctoral Student
matthew.wood@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Xu, Qingbo
Information Specialist
+358 40 352 1266
(internal 266)
qingbo.xu@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Xu, Xiaogeng
Research Assistant
xiaogeng.xu@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Yan, Qifeng
Doctoral Student
qifeng.yan@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Zamzam, Norhan
Doctoral Student
norhan.zamzam@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Zhang, Lidan
Doctoral Student
lidan.zhang@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Zhang, Jiekai
jiekai.zhang@hanken.fi
HANKENHANKEN
Zhuravleva, Anna
Doctoral Student
anna.zhuravleva@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)

Страницы