Personer

personal personer kontaktinformation
Wardi, Camilla
Head of Fundraising and Donor Relations
+358 40 560 5964
(internal 337)
camilla.wardi@hanken.fi
Enheten för externa relationer (Helsingfors)External Relations (Helsinki)
Wargh, Anni
Training Manager
+358 40 352 1487
(internal 487)
anni.wargh@hanken.fi
IPR University Center (Helsingfors)IPR University Center (Helsinki)
Wartiovaara, Markus
Director
+358 40 820 2100 markus.wartiovaara@hanken.fi
Hanken Business Lab (Helsingfors)Hanken Business Lab (Helsinki)
Weckman, Melina
Marketing Assistant
melina.weckman@hanken.fi
Antagning och studentrekrytering (Helsingfors)Admissions and Student Recruitment (Helsinki)
Weckström, Mona
Assistant Librarian
+358 40 352 1267
(internal 267)
mona.weckstrom@hanken.fi
Biblioteket (Helsingfors)Library (Helsinki)
Weibull, Fredrik
Project Assistant
fredrik.weibull@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Welling-Dahlström, Jannica
+358 40 352 1282
(internal 282)
jannica.welling@hanken.fi
HANKENHANKEN
Wengström, Erik
Visiting professor
erik.wengstrom@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Wentzel, Pirta
Doctoral Student
pirta.wentzel@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Wessman, Canelia
Doctoral Student
+358 40 352 1226
(internal 226)
canelia.wessman@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)

Страницы