Personer

personal personer kontaktinformation
Larsson, Magnus
Doctoral Student
magnus.larsson@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Liiri, Tuomas Petteri
Doctoral Student
tuomas.liiri@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Lipkin, Michaela
Doctoral Student
+358 50 309 8894 michaela.lipkin@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Maaranen, Anna
Doctoral Student
anna.maaranen@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Malik, Ali
Doctoral Student
ali.malik@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
McIntire, Kevin
Doctoral Student
kevin.mcintire@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Meyer, Niclas
Doctoral Student
niclas.meyer@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Mohamadi, Ashkan
Doctoral Student
ashkan.mohamadi@hanken.fi
Entreprenörskap och företagsledning (Vasa)Entrepreneurship, Management and Organisation (Vaasa)
Neselevska, Olga
Doctoral Student
olga.neselevska@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nilsson, Eva
Doctoral Student
eva.nilsson@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)

Страницы