Personer

personal personer kontaktinformation
Jansson, Thomas Zacharias
Doctoral Student
thomas.jansson@hanken.fi
Entreprenörskap och företagsledning (Helsingfors)Entrepreneurship, Management and Organisation (Helsinki)
Jaoua, Omar
Doctoral Student
omar.jaoua@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Jongsma, Daniel
Doctoral Student
daniel.jongsma@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Jääskeläinen, Tiina
Doctoral Student
tiina.jaaskelainen@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Kallio, Susanna
Doctoral Student
susanna.kallio@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Kasahara, Naomi
Doctoral Student
naomi.kasahara@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Kettunen, Jukka
Doctoral Student
jukka.kettunen@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Khalil, Fares
Doctoral Student
fares.khalil@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Komba, Neema
Doctoral Student
neema.komba@hanken.fi
Entreprenörskap och företagsledning (Helsingfors)Entrepreneurship, Management and Organisation (Helsinki)
Krohn, Mikaela
Doctoral Student, Non-permanent staff
+358 50 412 9737 mikaela.krohn@hanken.fi
Undervisningsstöd och -planering (Helsingfors)Teaching Support and Curriculum Management (Helsinki)

Страницы