Personer

personal personer kontaktinformation
Falana, Wuraola
Doctoral Student
wuraola.falana@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Fey, Natalia
Doctoral Student
natalia.fey@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Grym, Jori
Doctoral Student
jori.grym@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Habimana, Theogene
Doctoral Student
theogene.habimana@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Helsingfors)Finance (Helsinki)
Harpring, Russell Edward
Doctoral Student
russell.harpring@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Huhtamäki, Fredrik
Doctoral Student
fredrik.huhtamaki@hanken.fi
Finansiell ekonomi (Vasa)Finance (Vaasa)
Huynh, Thach Bao
Doctoral Student
thach.huynhbao@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Ingman, Sonja
Doctoral Student
sonja.sarasvuo@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Jansson, Thomas Zacharias
Doctoral Student
thomas.jansson@hanken.fi
Entreprenörskap och företagsledning (Helsingfors)Entrepreneurship, Management and Organisation (Helsinki)
Jaoua, Omar
Doctoral Student
omar.jaoua@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)

Страницы