Personer

personal personer kontaktinformation
Bahadur Kunwar, Jagat
Doctoral Student
jagat.kunwar@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Bairoh, Susanna
Doctoral Student
susanna.bairoh@hanken.fi
Företagsledning och organisation (Helsingfors)Management and Organisation (Helsinki)
Buttler, Pekka
Doctoral Student
pekka.buttler@hanken.fi
HANKENHANKEN
Chatterjee, Ira
Doctoral Student
ira.chatterjee@hanken.fi
Entreprenörskap och företagsledning (Helsingfors)Entrepreneurship, Management and Organisation (Helsinki)
Chernikova, Valeriia
Doctoral Student
valeriia.chernikova@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Dao, Phuong Quang
Doctoral Student
phuong.dao@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Davtyan, Robert
Doctoral Student
robert.davtyan@hanken.fi
Logistik och samhällsansvar (Helsingfors)Supply Chain Management and Social Responsibility (Helsinki)
Dinh, Trang
Doctoral Student
trangthiquynh.dinh@hanken.fi
Entreprenörskap och företagsledning (Helsingfors)Entrepreneurship, Management and Organisation (Helsinki)
Dube, Apramey
Doctoral Student
apramey.dube@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)
Dube, Marianne
Doctoral Student
+358 40 352 1264
(internal 264)
marianne.dube@hanken.fi
Marknadsföring (Helsingfors)Marketing (Helsinki)

Страницы