Contact information Economics

För mera information tag kontakt med ammanuensen

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för nationalekonomi

Hyytinen, Ari
Professor i nationalekonomi
ari.hyytinen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Juselius, Mikael
Non-permanent teacher
mikael.juselius@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Jääskeläinen, Jan
Non-permanent teacher
jan.jaaskelainen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Keinonen, Henrik
Doctoral Student
henrik.keinonen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Miettinen, Topi
Professor
+358 40 352 1406
(internal 406)
topi.miettinen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nordlund, Emil
Non-permanent teacher
emil.nordlund@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nurminen, Tuomas
Doctoral Student
tuomas.nurminen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ralio, Roger Henrik
Non-permanent teacher
roger.ralio@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ringbom, Staffan
Lektor
+358 40 352 1416
(internal 416)
staffan.ringbom@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Schimanski, Caroline
Awaiting contract
caroline.schimanski@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)

Pages