Contact information Economics

För mera information tag kontakt med ammanuensen

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för nationalekonomi

Backman, Kristoffer Felix Henri
Non-permanent teacher
kristoffer.backman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Berglund, Tom
Professor in Economics
+358 40 352 1345
(internal 345)
tom.berglund@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Borgman, Cecilia
Doctoral Student
cecilia.borgman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ekman, Mats
Doctoral Student
mats.ekman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Miettinen, Topi
Professor
+358 40 352 1406
(internal 406)
topi.miettinen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Neselevska, Olga
Doctoral Student
olga.neselevska@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nurminen, Tuomas
Doctoral Student
tuomas.nurminen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ringbom, Staffan
Lektor
+358 40 352 1416
(internal 416)
staffan.ringbom@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Santavirta, Torsten
Non-permanent teacher, examiner
torsten.santavirta@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Schimanski, Caroline
Doctoral Student
caroline.schimanski@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)

Pages