Contact information Economics

För mera information tag kontakt med ammanuensen

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för nationalekonomi

Borgman, Cecilia
Doctoral Student
cecilia.borgman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ekman, Mats
Doctoral Student
mats.ekman@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Hyytinen, Ari
Professor i nationalekonomi
ari.hyytinen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Miettinen, Topi
Professor
+358 40 352 1406
(internal 406)
topi.miettinen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nordlund, Emil
Non-permanent teacher
emil.nordlund@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Nurminen, Tuomas
Doctoral Student
tuomas.nurminen@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ralio, Roger Henrik
Non-permanent teacher
roger.ralio@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Ringbom, Staffan
Lektor
+358 40 352 1416
(internal 416)
staffan.ringbom@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Schimanski, Caroline
Doctoral Student
caroline.schimanski@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)
Stenbacka, Rune
Professor
+358 40 352 1433
(internal 433)
rune.stenbacka@hanken.fi
Nationalekonomi (Helsingfors)Economics (Helsinki)

Pages