Contact Information for the Department of Accounting and Commercial Law

Personal, doktorander och associerade forskare vid Institutionen för redovisning och handelsrätt.

Afzali, Haroon
Doctoral Student
haroon.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Afzali, Sayed Mansoor
Doctoral Student
mansoor.afzali@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Antikainen, Mikko
Doctoral Student
mikko.antikainen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Jongsma, Daniel
Doctoral Student
daniel.jongsma@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Kallio, Susanna
Doctoral Student
susanna.kallio@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Kettunen, Jukka
Doctoral Student
jukka.kettunen@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Nousiainen, Katri
Doctoral Student, Affiliated Researcher
katri.nousiainen@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)
Thor, Timmy
Doctoral Student
timmy.thor@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Wentzel, Pirta
Doctoral Student
pirta.wentzel@hanken.fi
Redovisning (Helsingfors)Accounting (Helsinki)
Wessman, Canelia
Doctoral Student
+358 40 352 1226
(internal 226)
canelia.wessman@hanken.fi
Handelsrätt (Helsingfors)Commercial Law (Helsinki)